دسته‌ها
آسانسور بالابر جک پالت لیفتراک میز هیدرولیک

بالابر آکاردئونی 09120982953

بالابر آکاردئونی یا همان بالابر قیچی یکی از انواع بسیار پر کاربرد بالابر هیدرولیکی در دنیا می باشد. این نوع بالابر به دلیل سازه فولادی و استحکام زیاد، نسبت به سایر بالابرها عموما از ظرفیت بیشتری برخوردار است، تکان کمتری می خورد و به دلیل مکانیزم بالابری، ارتفاع جمع شده آن کمتر است. همچنین به عنوان بالابر ایمن در تمامی پروژه های صنعتی و عمرانی کاربرد دارد. سکوی کار بزرگ بالابرهای سیزری، امکان کار چند نفر به صورت همزمان و یا جابجایی تجهیزات بزرگ را فراهم می آورد. بالابر آکاردئونی به صورت سیار، خودکششی و یا ثابت استفاده می گردد. نیرو محرکه این بالابرها برق و یا باتری و حتی موتور دیزلی می باشد. عدم استفاده از کابل و زنجیر در بالابر قیچی، ایمنی را به حد اکثر می رساند. کلایر اولین و بزرگترین تولید کننده بالابر قیچی متحرک و ثابت در ایران است که از سال ۱۳۶۰ فعالیت خود را در اصفهان آغاز کرده است. اگر بالابر متحرک برای جابجایی نفر طراحی و تولید شده باشند، به آن ها بالابر نفربر نیز گفته می شود. استفاده از قطعات هیدرولیکی و برقی استاندارد، رنگ با کیفیت، طراحی دقیق با ضریب ایمنی بالا، همه و همه رضایت مشتریان را در طول سالیان متمادی در پی داشته است. قیمت بالابر قیچی به عوامل متعدد از جمله کیفیت ساخت، میزان ضریب ایمنی، قطعات استاندارد برق و هیدرولیک و… بستگی دارد.

بالابر آکاردئونی سیار (8)

نمایش تمامی مدل ها

بالابر آکاردئونی خودکششی (13)

نمایش تمامی مدل ها

بالابر آکاردئونی ثابت (7)

شرکت آسمان ماشین آسیا اولین و بزرگترین تولید کننده بالابر آکاردئونی (قیچی) سیار در ایران است. این بالابرهای نفربر با نام تجاری کلایر (CLAIER) عرضه می شوند. بالابر نفری آکاردئونی با برق تک فاز و یا باتری کار کرده و بسته به نوع چرخ های انتخابی بر روی سطوح مختلف خاکی، آسفالت، سرامیک و … قابل حرکت هستند. به طور کلی بالابر نفر آکاردئونی از ایمن ترین و پر کاربرد ترین انواع بالابر در دنیا برای مصارف صنعتی و خدماتی به حساب می آید. تعادل ایمن و مطمئن در بالابرهای سیار، توسط تثبیت جک های جانبی امکان پذیر است. از بالابر هیدرولیکی متحرک آکاردئونی در فروشگاه ها، انبارها، فرودگاه ها،صنعت، کارخانه ها، مساجد و… استفاده می گردد. بالابر قیچی نفری ایمن ترین و با دوام ترین بالابر صنعتی به شمار می آید. در بالابرهای هیدرولیکی متحرک کلایر، از سند بلاست و رنگ کوره ای صنعتی استفاده شده است تا دوام دستگاه در شرایط سخت کاری و در محیط های شرجی تضمین شود. این بالابرهای سیزری مجهز به سامانه ایمنی عدم بالاروی در صورت بارگیری بیش از حد بوده و از قطعات برقی و هیدرولیکی استاندارد در ساخت آن ها استفاده شده است. قیمت بالابر نفربر آکاردئونی با توجه به ابعاد و ظرفیت و کیفیت و ارتفاع بالابری متفاوت است.  ابعاد بسته شده کم، ظرفیت بالابری زیاد، کمترین میزان لقی در ارتفاع، تعمیرات آسان و کم هزینه، عمر و دوام بالا و… از مزایای بالابر نفربر آکاردئونی به حساب می آید. 

logo made in Iran

بالابر ۵ متری مدل ES500ارتفاع کاری: ۵ مترظرفیت: ۳۰۰ کیلوگرمبالابر ۶ متری مدل ES600ارتفاع کاری: ۶ مترظرفیت: ۳۰۰ کیلوگرمبالابر ۷ متری مدل ES700ارتفاع کاری: ۷ مترظرفیت: ۳۰۰ کیلوگرمبالابر ۸ متری مدل ES800ارتفاع کاری: ۸ مترظرفیت: ۳۰۰ کیلوگرمبالابر ۸ متری مدل EM800 Lارتفاع کاری: ۸ مترظرفیت: ۳۰۰ کیلوگرمبالابر ۱۰ متری مدل EM1000 Lارتفاع کاری: ۱۰ مترظرفیت: ۳۰۰ کیلوگرمبالابر ۱۱ متری مدل EM1150 Lارتفاع کاری: ۱۱/۳ مترظرفیت: ۳۰۰ کیلوگرمبالابر ۱۳ متری مدل EM1300 Lارتفاع کاری: ۱۳ مترظرفیت: ۳۰۰ کیلوگرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code